Одгледување калифорниски црви
Одгледување калифорниски црви

Одгледување калифорниски црви

190,00 ден.   Спореди

Оваа книга ги запознава првенствено студентите, но и сите интересенти со нови видови биотехнолошки проблеми.Ја опишува целата технологија на одгледување калифорниски црви и им отвора можност на заинте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа книга ги запознава првенствено студентите, но и сите интересенти со нови видови биотехнолошки проблеми.Ја опишува целата технологија на одгледување калифорниски црви и им отвора можност на заинтересираните читатели запознавајќи ја да се вклучат во земјоделските активности.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка