Одвртувач за возила Mannesmann

6.785,00 ден.   Спореди

Лесно отпуштање и затегање завртки на гуми- без примена на сила. Отпушта дури и рѓосани или пак заглавени завртки. На овој начин, може да се користи веднаш и насекаде, без разлика дали менувате гуми в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесно отпуштање и затегање завртки на гуми- без примена на сила. Отпушта дури и рѓосани или пак заглавени завртки. На овој начин, може да се користи веднаш и насекаде, без разлика дали менувате гуми во гаражата или на патот. Одвртувачот може да се движи
десно / лево, зависно од изборот. Можете да го контролирате вртежниот момент на дигитален екран. Максималниот вртежен момент е 340 Nm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 9 години

од Ненајавен корисник

Ve molam, vo opisot ne e napisano na kakva struja raboti, dali na 220v ili 12v.