ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

1.062,00 ден.   Спореди

Во борбата против влагата во подрумите, влагата која кондензира по ѕидовите, како и непријатните мириси кои настануваат од нафатената влага, Ви помага овој убивач на влага. Едноставно, поставете го и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во борбата против влагата во подрумите, влагата која кондензира по ѕидовите, како и непријатните мириси кои настануваат од нафатената влага, Ви помага овој убивач на влага. Едноставно, поставете го и отстранете ја заштитната фолија. Кристалите од сувиот гранулат ја фаќаат влагата и како кондензирана вода ја отстрануваат во вграденото казанче. Времетраењето на гранулатот е околу 4 до 6 месеци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка