ОВАЛНА ISO СВЕТИЛКА 60 W - БЕЛА

354,00 ден.   Спореди

ISO светилка со овална форма и заштита тип IP44, пластичен носач, двоен кабел, кристално стакло со призматична форма.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ISO светилка со овална форма и заштита тип IP44, пластичен носач, двоен кабел, кристално стакло со призматична форма.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка