ОБНОВУВАЧ НА БРИШАЧИ ЗА АВТОМОБИЛ

672,00 ден.   Спореди

Бришачите на автомоилот кои имаат мали вдлабнатини ги прават неупотребливи. Со овој мал алат со само неколку острења бришачот ќе стане како нов.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 672,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бришачите на автомоилот кои имаат мали вдлабнатини ги прават неупотребливи. Со овој мал алат со само неколку острења бришачот ќе стане како нов.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка