ОБЛОГА ОД ПЕНА 440 X 320 X 20 MM

531,00 ден.   Спореди

Оваа облога може да се приспособи во вашата работна соба, во сите форми. Само исечете ја со остар нож предходно отцртаната форма. Совршено место за поставување на лесно кршливи предмети или фотографск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа облога може да се приспособи во вашата работна соба, во сите форми. Само исечете ја со остар нож предходно отцртаната форма. Совршено место за поставување на лесно кршливи предмети или фотографска опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка