НОЌНО ЛЕД СВЕТЛО СО СЕНЗОР

885,00 ден.   Спореди

Идеално за простории каде што е потребна светлина за краток временски период. При доволно количество светлина во просторот, ноќното светло се исклучува автоматски. Доменот на сензорот изнесува 5 метри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеално за простории каде што е потребна светлина за краток временски период. При доволно количество светлина во просторот, ноќното светло се исклучува автоматски. Доменот на сензорот изнесува 5 метри, а аголот на детектирање 100 °.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка