Ноќна светилка со променливи бои

Ноќна светилка со променливи бои

799,00 ден.   Спореди

Со помош на вграденото копче можете да ја изберете бојата која најмногу ја сакате. Исто така имате можност и за целовечерно менување на боите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со помош на вграденото копче можете да ја изберете бојата која најмногу ја сакате. Исто така имате можност и за целовечерно менување на боите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка