НОЌНА ЛЕД СВЕТИЛКА СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ

1.357,00 ден.   Спореди

Интегрираниот сигнализатор на штедливата ЛЕД ноќна сијалица се активира при придвижување така што веќе не мора да го барате прекинувачот во темнина. Вистински избор за долги ходници и скали.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интегрираниот сигнализатор на штедливата ЛЕД ноќна сијалица се активира при придвижување така што веќе не мора да го барате прекинувачот во темнина. Вистински избор за долги ходници и скали.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка