Ноќна ламба со светлосен ефект

649,00 ден.   Спореди

Ноќна ламба што создава светлосен ефект на Вашиот ѕид. Форми во портокалова, зелена или сина нијанса, изборот е Ваш. Опција за зачувување на комбинацијата на бои.
Ноќна ламба што создава светлос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ноќна ламба што создава светлосен ефект на Вашиот ѕид. Форми во портокалова, зелена или сина нијанса, изборот е Ваш. Опција за зачувување на комбинацијата на бои.
Ноќна ламба што создава светлосен ефект на Вашиот ѕид. Форми во портокалова, зелена или сина нијанса, изборот е Ваш. Опција за зачувување на комбинацијата на бои.
Технички податоци:
Димензии: (Д x Ш) 99 mm x 57 mm. Боја: сребрена. Боја на светло: RGB. Напојување: 0.5 W. Тип на осветлување: ЛЕД. Напон: 230 V/50 Hz. Боите на светлото се подесуваат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка