Ножна пумпа 2

300,00 ден.   Спореди

Ножна пумпа со еден цилиндер и манометар. Има додатоци за пумпање на топки, душеци, велосипеди и друго.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ножна пумпа со еден цилиндер и манометар. Има додатоци за пумпање на топки, душеци, велосипеди и друго.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка