Ножици I

140,00 ден.   Спореди

Ножици најдобар квалитет од челик што не рѓосува Производител:
Hardex Шифра:
0640-622800


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ножици најдобар квалитет од челик што не рѓосува Производител:
Hardex Шифра:
0640-622800

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка