Новиот Цар

100,00 ден.   Спореди

Новиот цар е вистинска божикна бајка за деца, збогатена со оригинални илустрации од Александар Сотировски. Таа е приказна за раѓањето на Царот над царевите, низ чии страници најмладите можат да ги сте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Новиот цар е вистинска божикна бајка за деца, збогатена со оригинални илустрации од Александар Сотировски. Таа е приказна за раѓањето на Царот над царевите, низ чии страници најмладите можат да ги стекнат првите сознанија за раѓањето на Новиот цар и за појавата на Царството на добрината. Кога се раѓаат големи луѓе, на небото се појавува сјајна ѕвезда; таа со својата топла светлина ќе заблесне и во вашите очи и ќе ги стопли вашите души.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи