НОВА ЕДИЦИЈА GARMIN ECOROUTE HD

9.617,00 ден.   Спореди

Победи го зголемувањето на цените на горивото! Го трансформира вашиот компатибилен Nuvi во реално време дијагностички компјутер со ecoRoute HD. Овој уред кој е лесен за инсталација, не само што обезбе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.617,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Победи го зголемувањето на цените на горивото! Го трансформира вашиот компатибилен Nuvi во реално време дијагностички компјутер со ecoRoute HD. Овој уред кој е лесен за инсталација, не само што обезбедува извештаи за гориво и километража, но можете да добиете попрецизни информации за потрошувачката / заштедата на гориво со вашиот дијагностички систем на возилото. ecoRoute HD прикажува температура, моторот, напон на батеријата и др. Го анализира и оптимизира вашиот стил на возење, помагајќи ви да заштедите гориво и да ја заштитите животната средина и ја покажува вашата вистинска потрошувачка на гориво и емисија на CO2.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка