Неонска светилка во форма на ангел

649,00 ден.   Спореди

Без разлика дали се работи за Дедо Мраз, ангели или елки, со оваа светилка можете лесно да ја направите посакуваната форма и да му дадете на вашиот прозорец празничен изглед.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Без разлика дали се работи за Дедо Мраз, ангели или елки, со оваа светилка можете лесно да ја направите посакуваната форма и да му дадете на вашиот прозорец празничен изглед.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка