Неонска висечка фигура во форма на снешко, бела, со снегулки и држач со вакумска основа

710,00 ден.   Спореди

Снешко со снегулки со 8 неонски светилки во топла бела боја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 710,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Снешко со снегулки со 8 неонски светилки во топла бела боја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка