Неонка за аквариум флуроцентна боја црвена 18 w 589mm

200,00 ден.   Спореди

Неонка за аквариум флуроцентна боја црвена
димензии должина 589mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Неонка за аквариум флуроцентна боја црвена
димензии должина 589mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка