Нелизгачка подлога

480,00 ден.   Спореди

Нелизгачка подметка која го спречува лизгањето на предметите во багажникот.
Димензии: 120x90 cm
Лесно прилагодлива.
Може да се сече и да се обликува за да се вклопи на било која повр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 480,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нелизгачка подметка која го спречува лизгањето на предметите во багажникот.
Димензии: 120x90 cm
Лесно прилагодлива.
Може да се сече и да се обликува за да се вклопи на било која површина.
Го штити теписонот и внатрешноста на возилото.
Идеална за во возила, приколки и брод. Начин на употреба:
Измерете ја површината која сакате да ја обложите со нелизгачката подлога и исечете ја подлогата по истите димензии како би се вклопила перфектно. НАПОМЕНА: Да се чува вон дофат на деца. Се пере на рака со топла вода. Да не се пере во машина за перење на алишта.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка