НЕЖНА Е НОЌТА

200,00 ден.   Спореди

Возбудлив роман за младите американски богаташи, за нивните амбиции и за љубовните и душевните кризи со кои немаат смелост да се соочат. Нивниот гламурозен боемски живот, кој се одвива главно во монде...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Возбудлив роман за младите американски богаташи, за нивните амбиции и за љубовните и душевните кризи со кои немаат смелост да се соочат. Нивниот гламурозен боемски живот, кој се одвива главно во монденски одморалишта и ресторани, е само фасада зад која се кријат длабоки психолошки проблеми, кои авторот ги пресликал од сопствениот живот. Пропаднати музичари, актерки, сценаристи, продуценти, лекари – сите тие се само статисти на големата сцена на животот. 240 стр., 12,5 х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка