Небеска Тимјановна
Небеска Тимјановна

Небеска Тимјановна

500,00 ден.   Спореди

„Ова е само една вистина, зашто вистини има стопати по толку, којзнае колкупати по толку. Вистини има колку што има и луѓе. И живи и мртви.“Петре М. Андреевски е добитник на наградата „Столе Попов“ за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Ова е само една вистина, зашто вистини има стопати по толку, којзнае колкупати по толку. Вистини има колку што има и луѓе. И живи и мртви.“Петре М. Андреевски е добитник на наградата „Столе Попов“ за романот „Небеска Tимјановна“ во 1989 година.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка