НАЈГОЛЕМИТЕ МИСТЕРИИ НА СВЕТОТ

150,00 ден.   Спореди

И покрај забрзаниот развојот на науката и на технологијата, интернетот и современиот начин на живот, човекот до ден-денес не може да објасни некои појави, предмети или настани. Тие сѐ уште остануваат ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


И покрај забрзаниот развојот на науката и на технологијата, интернетот и современиот начин на живот, човекот до ден-денес не може да објасни некои појави, предмети или настани. Тие сѐ уште остануваат обвиткани во мистерија и претпоставки. Дали постои јети, која е тајната на пирамидите, што значат круговите во житните полиња, кој стои зад тунгуската катастрофа, дали Ковчегот на заветот навистина има магична моќ...? – ова се дел од прашањата што се разработени во оваа книга. 144 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка