НАПРАВА ЗА НАВИВАЊЕ НА АВТОМАТСКИ ЧАСОВНИK

3.127,00 ден.   Спореди

По вклучувањето, оваа направа еден час ќе навива автоматски рачен часовник. По 3 саатната пауза постапката за навивање ќе се повтори. Можност за прилагодување на смерот за навивање. Апсолутно нечујно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


По вклучувањето, оваа направа еден час ќе навива автоматски рачен часовник. По 3 саатната пауза постапката за навивање ќе се повтори. Можност за прилагодување на смерот за навивање. Апсолутно нечујно работење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка