НАПОЈУВАЊЕ ЗА ЛАПТОП VOLTCRAFT SNPS-50W

3.481,00 ден.   Спореди

Ефикасна замена за напојување на лаптопи и уреди кои добиваат напојување од УСБ. Има 6 адаптери кои одговараат на сите брендови на преносни компјутери. Покрај тоа, сетот за напојување има и дополнител...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ефикасна замена за напојување на лаптопи и уреди кои добиваат напојување од УСБ. Има 6 адаптери кои одговараат на сите брендови на преносни компјутери. Покрај тоа, сетот за напојување има и дополнителен порт за УСБ, дури и за апарати со потрошувачка од 1 A.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка