НАПОЈУВАЊЕ ЗА ЛАПТОП VOLTCRAFT NPS-90A 90W

3.245,00 ден.   Спореди

Автоматски го детектира соодветниот напон. За преносни компјутери со 15 - 19 V / DC / 4.73 A.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматски го детектира соодветниот напон. За преносни компјутери со 15 - 19 V / DC / 4.73 A.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка