Нанониче метод на законот на вистината

210,00 ден.   Спореди

Издавач: Ниче Димовски Македон Година на издавање: 2012 Автор: Ниче Димовски Македон Наслов на оригиналот: Нанониче метод на законот на вистината Јазик на оригиналот: македонски Број на страни: 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 210,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Ниче Димовски Македон Година на издавање: 2012 Автор: Ниче Димовски Македон Наслов на оригиналот: Нанониче метод на законот на вистината Јазик на оригиналот: македонски Број на страни: 175 Корица: мека   Во 2012 година светот на глобално ниво, влегува во нова димензијана промена на мисловниот процес. Ќе настапи нова ера на човечката мудрост, а нејзина главна карактеристика ќе биде откривањето на изворот на бескрајна енергија. Тоа е промена за која говорат Древните Македонци, Маите, Толтеците и многу други цивилизации кои преку пишаниот збор оставиле печат во минатото. Токму тоа се пораките за нас од дамнина до денес. Влегувањето во новата ера на духовност ќе отвори можности што во моментов не можат ни да се замислат поради немање доволно човечки капацитет за поимање на нештата.  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка