Наивен. Супер
Наивен. Супер

Наивен. Супер

390,00 ден.   Спореди

Романот „Наивен. Супер“ е за прв пат објавен во 1996 како втор роман на младиот норвешки автор Ерленд Лу. Набргу по објавувањето тој му носи светска слава.Во фокусот на овој роман е еден дваесет и пет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Романот „Наивен. Супер“ е за прв пат објавен во 1996 како втор роман на младиот норвешки автор Ерленд Лу. Набргу по објавувањето тој му носи светска слава.Во фокусот на овој роман е еден дваесет и пет годишен младич кој размислува за суштината на животот, за протокот на времето и за себеси. Куриозитетно за Лу е што тој користи многу едноставен јазик со што темите колку и да се сериозни, стануваат лесноприемливи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка