НАДВОРЕШНО ЅИДНО СВЕТЛО СО ДОЈАВУВАЧ ЗА ДВИЖЕЊЕ

3.540,00 ден.   Спореди

Нерѓосувачки челик со детектор на движење, погодно за монтажа ѕид.Ве молиме нарачајте светилки одделно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нерѓосувачки челик со детектор на движење, погодно за монтажа ѕид.Ве молиме нарачајте светилки одделно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка