НАДВОРЕШНА СОЛАРНА СВЕТИЛКА СО СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ

5.310,00 ден.   Спореди

Оваа соларната светилка е совршено решение, ако светлината од сонцето што паѓа на инсталацијата не е доволна за полнење на батеријата. Соларниот модул, приближно 155 х 120 мм, има 6 м кабел и овозможу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа соларната светилка е совршено решение, ако светлината од сонцето што паѓа на инсталацијата не е доволна за полнење на батеријата. Соларниот модул, приближно 155 х 120 мм, има 6 м кабел и овозможува голема флексибилност во позиционирање на модулот и ламбата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка