Надворешна светилосен-емитер

5.192,00 ден.   Спореди

Дајте им ноќна атмосфера на вашата градина или двор. Во исто време, потребата за безбедност е зголемена. Едноставно за мотажа на ѕид со штрафцигерот. Исклучително флексибилна како што може да биде пос...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.192,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дајте им ноќна атмосфера на вашата градина или двор. Во исто време, потребата за безбедност е зголемена. Едноставно за мотажа на ѕид со штрафцигерот. Исклучително флексибилна како што може да биде поставена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка