НАДВОРЕШНА ЛАМБА COLONIA GX53, 9 W

3.153,00 ден.   Спореди

Атрактивна ламба за надворешна употреба за осветлување на патеки, влезови, дворови, градини итн. Сијалиците се нарачуваат посебно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.153,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Атрактивна ламба за надворешна употреба за осветлување на патеки, влезови, дворови, градини итн. Сијалиците се нарачуваат посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка