Надворешна антена 3

300,00 ден.   Спореди

Универзална надворешна антена за монтажа на крило со извлекување и високи перформанси.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзална надворешна антена за монтажа на крило со извлекување и високи перформанси.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка