НАДВОРЕШЕН ТЕРМОМЕТАР

1.121,00 ден.   Спореди

Термометарот може да се користи особено за надворешна области. Покажува максимална, моментална и  минимална температура.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Термометарот може да се користи особено за надворешна области. Покажува максимална, моментална и  минимална температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка