Надворешен сензор за температура и влажност на воздухот 810 THGR

4.661,00 ден.   Спореди

Надворешен сензор за мерење на температурата и влажноста на воздухот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.661,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Надворешен сензор за мерење на температурата и влажноста на воздухот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка