Надворешен рефлектор со сензор на движење

7.021,00 ден.   Спореди

Светилката служи за осветлување на влезови и паркинзи и исто така е погодна за надворешна употреба.Слична на 100 W халоген рефлектор. Опсегот на рефлекторот изнесува 10 m.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.021,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Светилката служи за осветлување на влезови и паркинзи и исто така е погодна за надворешна употреба.Слична на 100 W халоген рефлектор. Опсегот на рефлекторот изнесува 10 m.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка