НАДВОРЕШЕН ПРЕКИНУВАЧ

1.416,00 ден.   Спореди

Едноканален далечински управувач - ѕиден прекинувач за надворешна употреба погоден за надворешна инсталација на фиксна точка на ѕидот. Има водоотпорна обвивка и пластичен капак.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноканален далечински управувач - ѕиден прекинувач за надворешна употреба погоден за надворешна инсталација на фиксна точка на ѕидот. Има водоотпорна обвивка и пластичен капак.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка