Надворешен канистер филтер Атман UF-3400

13.000,00 ден.   Спореди

За аквариуми до 800 литри.
За морски и слатководни аквариуми.
Тивok, моќен, ефикасен.
Едноставен за инсталација и одржување.
Вградена во УВ ламба 5 W која ги уништува зелените ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 13.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За аквариуми до 800 литри.
За морски и слатководни аквариуми.
Тивok, моќен, ефикасен.
Едноставен за инсталација и одржување.
Вградена во УВ ламба 5 W која ги уништува зелените алги, патогени бактерии и микроорганизми.
Четири комори за различни супстрати - механички, биолошки и хемиски.
Специјални рачки за лесен трансфер на филтерот.
Волтажа: 62 W
Капацитет: 2200 l / h
Обем, L: 22
Број на филтер комори: 4
Димензии, мм: 330x330x540

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка