Надворешен канистер филтер Атман CF -600

6.000,00 ден.   Спореди

За морски и слатководни аквариуми. Тивok, моќен, ефикасен. Едноставен за инсталација и одржување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 6.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За морски и слатководни аквариуми. Тивok, моќен, ефикасен. Едноставен за инсталација и одржување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка