Надворешен канистер филтер Атман CF-3200

10.000,00 ден.   Спореди

За аквариуми до 800 литри. За морски и слатководни аквариуми. Тивok, моќен, ефикасен. Едноставен за инсталација и одржување. Три комори за различни супстрати - механички, биолошки и хемиски. Специјалн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 10.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За аквариуми до 800 литри. За морски и слатководни аквариуми. Тивok, моќен, ефикасен. Едноставен за инсталација и одржување. Три комори за различни супстрати - механички, биолошки и хемиски. Специјални рачки за лесен трансфер на филтерот. Волтажа: 56W Капацитет: 2200 l / h Обем, L: 18 Број на филтер комори: 3 Димензии, mm: 330x330x470

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка