НАГЛАВНА СВЕТИЛКА LIBERTY 115, ЦРНА

3.009,00 ден.   Спореди

Оваа светилка ви овозможува далекусежна бела светлина, која може да биде прилагодена во 2 фази. Синото ЛЕД светло овозможува да се направи разлика меѓу крв и други течности. Црвените ЛЕД светла се за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа светилка ви овозможува далекусежна бела светлина, која може да биде прилагодена во 2 фази. Синото ЛЕД светло овозможува да се направи разлика меѓу крв и други течности. Црвените ЛЕД светла се за ноќно гледање. Два независни прекинувачи за лесно ракување. Дополнителна функција за заклучување спречува случајно активирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка