Навлажнувач на воздух HH350E

7.080,00 ден.   Спореди

Овој навлажнувач на воздух содржи еден резервоар за вода кој не може да се скрши и 2 нивоа на навлажнување. Патентираното навлажување без кристализација овозможува навлажнување без кристализација. Еди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој навлажнувач на воздух содржи еден резервоар за вода кој не може да се скрши и 2 нивоа на навлажнување. Патентираното навлажување без кристализација овозможува навлажнување без кристализација. Единствената UV-заштита уништува 99,9 од бактериите кои настануваат во водата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка