Навлажнувач на воздух ELTA LB 110

Навлажнувач на воздух ELTA LB 110

2.596,00 ден.   Спореди

Ултразвучен навлажнувач на воздух доволен за простории до 20m2. Вградениот 1,4 литарски резервоар е доволен за 8 до 10 часа континуирано работење. Уредот исклучува автоматски кога резервоарот е празен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.596,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ултразвучен навлажнувач на воздух доволен за простории до 20m2. Вградениот 1,4 литарски резервоар е доволен за 8 до 10 часа континуирано работење. Уредот исклучува автоматски кога резервоарот е празен. Проѕирната пластика овозможува лесен увид на нивото на водата во резервоарот заради дополнување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка