Навивач на часовници 4x + простор за складирање

11.210,00 ден.   Спореди

Автоматски часовници, исто така треба да се навиваат за да не останат ""паузирани"". Навивачот на часовникот е одговорен за активност на часовникот. Внесените часовници се подесени во зависност од одб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.210,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматски часовници, исто така треба да се навиваат за да не останат ""паузирани"". Навивачот на часовникот е одговорен за активност на часовникот. Внесените часовници се подесени во зависност од одбраниот начин и на циклусот се рестартира по паузата. Насоката на ротација е прилагодлива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка