МУЛТИ КОНЕКТОР ЗА АВТОМОБИЛ

2.655,00 ден.   Спореди

Мулти конектор за автомобил - адаптер со 4 конекции за систем за навигација, PDA, мобилни телефони , MP3 Плеери итн со мини USB конекција. Интегриран прекинувач и конвертор, заштита од краток спој итн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мулти конектор за автомобил - адаптер со 4 конекции за систем за навигација, PDA, мобилни телефони , MP3 Плеери итн со мини USB конекција. Интегриран прекинувач и конвертор, заштита од краток спој итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка