МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АЛАТКА SKELETOOL CX

10.915,00 ден.   Спореди

На дизајнот е заштедено на тежина со карбон поставата на дршките - само 140g. Универзално пренослива во џеб со помош на кукаст прицврстувач или во полиамидна футрола.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.915,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


На дизајнот е заштедено на тежина со карбон поставата на дршките - само 140g. Универзално пренослива во џеб со помош на кукаст прицврстувач или во полиамидна футрола.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка