Мултиметар VC 220

Мултиметар VC 220

2.065,00 ден.   Спореди

Voltcraft VC220. Мултиметар со основни операции во професионален домен. Основен алат за секој професионален електричар,електроничар, автоелектричар и др.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Voltcraft VC220. Мултиметар со основни операции во професионален домен. Основен алат за секој професионален електричар,електроничар, автоелектричар и др.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка