Мултимедијален плеер ODYS SLIM TV 7 NOVEL

10.132,00 ден.   Спореди

Откријте ги чудата на новата технологија преку овој пренослив DVB-T ТВ приемник. Уредот е опремен со екстра рамен LCD екран и вградена литим-јонска батерија, а со својот одлич...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.132,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Откријте ги чудата на новата технологија преку овој пренослив DVB-T ТВ приемник. Уредот е опремен со екстра рамен LCD екран и вградена литим-јонска батерија, а со својот одличен дизајн ги задоволува и најпребирливите визуелни и технички барања.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка