Музичко слонче

2.773,00 ден.   Спореди

Ексклузивна музика и проекција на ѕвездена светлина од синото слонче, познато од телевизиската програма “Мисија на глувчето”. Идеално за заспивање.
Ексклузивна музика и проекција на ѕвездена све...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ексклузивна музика и проекција на ѕвездена светлина од синото слонче, познато од телевизиската програма “Мисија на глувчето”. Идеално за заспивање.
Ексклузивна музика и проекција на ѕвездена светлина од синото слонче, познато од телевизиската програма “Мисија на глувчето”. Идеално за заспивање.
Технички податоци:
Димензии(Ш x В x Д) :147 x 153 x 173 мм
Боја: сина
Батерии: 3 x1,5V AA, алкални (АА/LR6)
Вид на светло: светлечка диода.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи