Мрестилка за аквариум мала 16*7.5*7.5 цм

300,00 ден.   Спореди

Fish hatchery, 16×7×7 cm
This fish hatchery is suitable for the breeding and raising of fish in a aquarium. The lid prevents from jumping. The bottom plate is removable.
8050 Fish hatchery...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 300,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fish hatchery, 16×7×7 cm
This fish hatchery is suitable for the breeding and raising of fish in a aquarium. The lid prevents from jumping. The bottom plate is removable.
8050 Fish hatchery, 16×7×7 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка