Мрестилка за аквариум голема 20*10*9.5 цм

400,00 ден.   Спореди

Fish hatchery, 20×10×10 cm
This fish hatchery is suitable for the breeding and raising of fish in a aquarium. Due to its size the hatchery is also suitable for bigger fish.
It contains 3 c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fish hatchery, 20×10×10 cm
This fish hatchery is suitable for the breeding and raising of fish in a aquarium. Due to its size the hatchery is also suitable for bigger fish.
It contains 3 chambers, a partition and a removable lattice bottom. The ventilation slits ensure an optimal water circulation.
8051 Fish hatchery, 20×10×10 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка