МРЕЖЕН УРЕД ЗА ЛИНЕАРНО НАПОЈУВАЊЕ FSP-1122

4.602,00 ден.   Спореди

Линеарното напојување ги исполнува условите за лаборатории, индустрии и работилници. Предност на линеарната технологија е нејзината робустна и едноставна конструкција и излезниот напон кој е ослободен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Линеарното напојување ги исполнува условите за лаборатории, индустрии и работилници. Предност на линеарната технологија е нејзината робустна и едноставна конструкција и излезниот напон кој е ослободен од импулсно мешање. Се издвојува со висок квалитет и бескомпромисна цена. Не е вклучен кабел за напојување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка